< Önceki Sayfaya Dön

Kaptan Textile

Kaptan International Textile, 1958 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Amacı, bayanlar için kumaş, aksesuar üretimi ve pazarlamasıdır. Uzakdoğulu iş ortaklarıyla beraber, gerçek anlamda modern tesislerinde, toplamda 80.000 m2’lik kapalı alanda, işini seven çalışanlarıyla birlikte yılda 3 milyon metre farklı kumaş üretimi yapabilme kapasitesindedir.

Amaçlarımız;
Müşteri memnuniyetini, ihtiyaçlarını beklentilerini ve düşüncelerini ürünlerimize ve servislerimize yansıtarak daima en üst seviyede tutmak ve bizim gözümüzden modayı müşterilerimizin öngörülerine sunmaktır.

Misyon & Visyon;
Bir kaç yıl sonrasının trendini yakalayıp üretmeye ve bugün olduğu gibi her yıl ortalama 1000 farklı kumaş ve renk çeşidini sizler için hazırda bulundurmaya ve ayrıca her yıl yaklaşık 50 ülkeden gelen üretici, modacı ve tasarımcılarına, bununla birlikte iç pazar üreticilerine ve ihracatçılarına, taleplerine göre ister hazır ürünlerimizden, isterlerse talepleri doğrultusunda farklı desen ve renk çeşitlerini üretip, en kısa sürede Kaptan Tekstil garantisi altında, hayal ettikleri ve bekledikleri kalite anlayışının üzerinde, en kısa sürede teslim etmektedir.
 
Globalleşme süreci ve oluşan müşteri talepleriyle değişen piyasa şartlarını göz önünde bulunduran firmamız, toplam kalite uygulamalarını ve alım satım işlemlerini yüksek doğrulukta uygular.
 
Özellikle yabancı piyasalarda stratejiler geliştirerek, ithalat ve ihracat payını arttırmayı, genel iş yönetim prensibi olarak benimsemiştir.

Başardıklarımız aslında ne yapacağımızı planlamamızda büyük rol oynamaktadır. Şık, modern, yeni ve farklı ürünleri, denenmemiş renk tonlarıyla harmanlayan ve bunları size en iyi şekilde servis eden öncü firma olma amacındayız.

Galeri

İletişim Bilgileri :

Çalışma Saatleri :

İş Saatleri
  • Pazartesi 8:00 - 18:00
  • Salı 8:00 - 18:00
  • Çarşamba 8:00 - 18:00
  • Perşembe 8:00 - 18:00
  • Cuma 8:00 - 18:00
  • Cumartesi 8:00 - 18:00
  • Pazar Kapalı